Budeme se brát

Taky už bylo načase. Budeme moc rádi, když to s námi přijedete oslavit. Rádi bychom vás touto formou pozvali. Nebude to nic velkolepého, spíš jen taková grilovačka s obřadem na začátku. Chápeme, že je to dost na poslední chvíli, ale rozhodli jsme se teprve pár týdnů zpět. Tak snad to alespoň někomu z vás vyjde.

27. srpna 2022 v Pěčíně

Obřad proběhne ve 12:00 v Pěčíně u chalupy číslo 156.

Doprava

Na chalupu se musíte dopravit sami. Ze Třebový je to asi 40 minut autem. Je tu dokonce i nádraží, takže se dá jet vlakem – romantická projížďka motoráčkem. Parkování poblíž chalupy. Rozvoz do Třebový máme zajištěný jen pro osoby nad 75 let.

Ubytování

Vesnická svatba, vesnický ubytování. Ubytovat se můžete na chalupě. Pro každého samostatný pokoj nebude, ale všichni se někam vejdeme. Je možnost spát i venku ve stanu nebo pod širákem, když bude hezky. Vezměte si prosím spacáky, nemáme dostatek peřin a dek.

Dárečky

Věcné dary nepotřebujeme, máme vše, co potřebujeme, a dokonce i spoustu věcí, co nepotřebujeme. Pokud chcete, můžete nám přispět na schody z terasy na zahradu na č. ú. 246615005/0600. Dárky pro nás nejsou tak důležité jako to, že přijedete a oslavíte to s námi.

Dress code

Oblékněte se hezky, ale ať je vám pohodlně. Uvidíme, jaké bude počasí, ale vezměte si něco na převlečení. Můžeme se projít po okolí. Nezapomeňte si vzít pyžamko. Těšíme se na vás!

Prostředí

Adresa

Pěčín 156, Pěčín

Dejte prosím co nejdřív vědět, zda dorazíte